Image: ARROW DOWN

Miks kasutada kaubamärgi CONTOUR® glükomeetrisüsteeme?

Soovime pakkuda lihtsalt kasutatavaid glükomeetrisüsteeme, mille mõõtetäpsus on tõestatud, andes diabeediga inimestele paremat teavet paremate otsuste langetamiseks.

Parem teave paremate otsuste langetamiseks

Tooteportfelli CONTOUR®NEXT glükomeetrid on väga täpsed* ja neid on lihtne kasutada. Ülevaate saamiseks külastage sellel veebisaidil jaotist TOOTED. Ettevõttes Ascensia Diabetes Care tahame oma glükomeetrite abil tuua teieni kaks asja. Esiteks, väga täpsed tulemused, mis aitavad teil diabeediga toime tulemisel võtta vastu paremaid otsuseid. Teiseks, tahame teha vajaliku teabe saamise teile võimalikult lihtsaks, mis tähendab, et kasutame glükomeetrite loomisel tehnoloogiaid, mis muudavad testimise lihtsamaks ja sobivad tänapäevase elustiiliga.Süsteemi CONTOUR® glükomeetrid kuvavad veresuhkru näidud, kasutades teie riigis kehtivat standardset mõõtühikut (mmol/l).

*Glükomeetrisüsteemid CONTOUR®NEXT ONE ületavad standardi ISO 15197:2013 täpsusnõudeid, mis näevad ette, et 95% mõõdetud glükoosi väärtustest peavad jääma vahemikku ±0.83 mmol/L võrdlusmõõtmise keskmistest väärtustest, kui glükoosi kontsentratsioon on < 5.55 mmol/l, või ±15%, kui glükoosi kontsentratsioon on ≥ 5.55 mmol/l.

Osta siit