Teave ettevõtte Ascensia Diabetes Care kohta

Ascensia Diabetes Care on ülemaailmne ettevõte, mis on täielikult pühendunud diabeeti põdevate inimeste elu ja tervise parandamisele. See asutati 2016. aastal, kui PHC Holdings (varem nimega Panasonic Healthcare Holdings) omandas ettevõtte Bayer Diabetes Care.

Ettevõtte peakorter asub Šveitsis Baselis. Ascensial on pikk ajalugu, see on juba üle 80 aasta aidanud inimestel diabeediga toime tulla. Meie tooteid müüakse rohkem kui 125 riigis üle maailma.

Meilt leiate maailmakuulsa CONTOUR®-i veresuhkru taseme jälgimissüsteemide portfelli ja oleme Senseonicsi pideva glükoositaseme jälgimise süsteemide Eversense® ülemaailmseks eksklusiivseks turustuspartneriks. Oleme pühendunud uuenduslike ja elumuutvate toodete lisamisele oma portfelli.

Image: SITEASSETS ABOUT US ABOUT US EE

Meie lähenemine

Meie eesmärk on pakkuda tooteid ja lahendusi, mis toovad diabeedihaigete igapäevaellu positiivseid muutusi. Soovime anda oma panuse sellesse, et diabeedil ei oleks võimu inimeste tuleviku üle ja nad saaks elada täisväärtuslikumat elu.

Miks kasutada CONTOUR®-i glükomeetrisüsteeme?

Meie tootevalik ühendab tipptehnoloogia ja kasutajasõbraliku funktsionaalsuse, tänu millele on lihtsam diabeediga toime tulla, pakkudes selgeid ja täpseid näite, mida võite usaldada.

Püüame oma tehnoloogia abil diabeedi haldamise võimalikult lihtsaks muuta, et teil oleks teadlike otsuste tegemiseks vajalikud andmed, ning pakkuda süsteeme, mis muudavad jälgimise lihtsamaks ja sobivad hästi tänapäevase elurütmiga.

 

Meie ajalugu

Üle 80 aasta on pidev uurimistöö võimaldanud meie meeskonnal olla teejuhiks veresuhkru jälgimise tehnoloogia ja süsteemide arendamisel. Need uuendused on loodud mitte ainult patsientide vajaduste rahuldamiseks, vaid ka nende elu lihtsustamiseks ja parandamiseks.

 

  • Käivitasime rakenduse CONTOUR®DIABETES nutikama versiooni uute funktsioonidega, mis toetavad diabeediga inimeste iseseisvat toimetulekut.

   Contour Diabetes App

   2018

  • Ettevõtte Bayer Diabetes Care müügi tulemusel ettevõttele Panasonic Healthcare Holdings Co., Ltd. loodi Ascensia Diabetes Care.

   Ascensia Diabetes Care

   2016

  • Esitlesime CONTOUR®PLUS-i glükomeetrite portfellis oma uue põlvkonna väga täpseid diabeediravi tooteid.

   CONTOUR PLUS

   2012

  • Esitlesime tehnoloogiaga No Coding® veresuhkru monitoride komplekti, sealhulgas BREEZE®-i ja CONTOUR®-i glükomeetrid.

   Contour

   2003

  • Esitlesime Glucometer Elite®-i, mis on esimene glükomeeter, mis kasutab sip-in-tehnoloogiat ja esimene väikese kogusega (3 mikroliitrit) veresuhkru taseme jälgimissüsteem.

   Elite

   1993

  • Endise Amesi divisjoni kaudu tutvustasime Amesi peegeldusmõõturit, esimest kaasaskantavat veresuhkru taseme glükomeetrit.

   Ames Reflectance Meter

   1969

  • Töötasime välja Clinitest®-i, esimese conveniez-plaattesti, mis võimaldab mõõta redutseerivate ainete, näiteks glükoosi sisaldust uriinis

   Bayer Clinitest

   1941

 

 

Osta siit